چگونه استراتژی کاتالوگ چاپ دیجیتال رپورتاژ آگهی

وقتی بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک در جهان شروع به قدم گذاشتن در تجارت محصولات تبلیغاتی شما می کند، چه می کنید؟ پاسخ بسیار ساده است – شما استراتژی آنها را می دزدید.

چگونه آن را انجام دهید؟

با یادداشت برداری در مورد کارهایی که آنها برای کاهش فروش در دهه گذشته انجام داده اند و آنها را در استراتژی بازاریابی خود پیاده سازی کرده اند.در اینجا آمده است که چگونه می توانید استراتژی کاتالوگ چاپ دیجیتال را بدزدید و آن را از آن خود کنید.

اما اول، یک دیدگاه کوچک در آمازون

بیایید با نگاهی گذرا به آنچه این شرکت را به آنچه که امروز است، شروع کنیم. آمازون بیش از ۱۲۶ میلیون عضو Prime در سراسر جهان دارد . در واقع، ⅓ مردم ایالات متحده عضویت اصلی دارند و سالانه بیش از ۱.۴ هزار دلار در این پلتفرم خرج می کنند.آن تسلط بر جهان کاملاً بر اساس یک استراتژی چاپ کاتالوگ دیجیتال ساخته شده بود. آمازون یکی از بزرگترین موتورهای جستجو، پلتفرم های تبلیغاتی و کاتالوگ های دیجیتال در جهان است. وب سایت آنها از نظر سئو سایت زیباترین نیست، اما یکی از نوآورانه ترین است.

این رویکرد نوآورانه به دنیای دیجیتال است که آمازون را از سایر خرده‌فروشانی که اکنون مانند مگس در حال سقوط هستند جدا کرده است. اولین استراتژی دیجیتالی آنها همچنین چیزی است که به آنها امکان می دهد از چاپ به روش های خلاقانه برای شگفت زده و خوشحال کردن مشتریان استفاده کنند. و از آموزش سئو سایت برای این موضوع استفاده کرده است.

کاتالوگ تعطیلات لذت بخش آمازون

من مطمئن هستم که مانند اکثر نقاط جهان شما حساب Amazon Prime خود را دارید که به این معنی است که احتمالاً کتاب کار/لوک کتاب Joy Delivered Holiday آنها را دریافت کرده اید.این تقریباً راهنمای نهایی کودک برای یافتن تمام هدایای کریسمس است.در هر صورت، این یک قطعه طلای بازاریابی چاپی است و دلیل آن در اینجا آمده است:

• این برای مهم ترین مشتریان آنها طراحی شده است – مشتریان اصلی!

• این بر روی یک طاقچه متمرکز شده است – هدایای کریسمس برای کودکان.

• این تجربه ای است – کاربر (معروف به بچه ها) می تواند از طریق طراحی و سایر فعالیت های تعاملی کاتالوگ را مرور کرده و تجربه کند.

• محدود است – آنها شامل تک تک اسباب‌بازی‌هایی که حمل می‌کنند نمی‌شوند، بلکه شامل محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین اسباب‌بازی‌هایی هستند که مردم می‌خواهند.

• این ابزار بهترین انتخاب برای آمازون بود زیرا به آنها اجازه داد تا یک بخش بازاریابی عالی را جمع آوری کنند و از جنبه چاپ استفاده کنند تا مشتریانی را که از قبل می دانستند به آنها متعهد هستند دو برابر کنند.

توجه: می‌توانید از همه این استراتژی‌ها در کاتالوگ بعدی خود استفاده کنید . با استفاده از کاتالوگ های شکست به عنوان تمرکز، می توانید یک تجربه دیجیتالی عالی را برای مشتری بالقوه بعدی خود ارائه دهید. روندهای طراحی کاتالوگ دیجیتال چاپ آرمانی برای سال ۲۰۲۱ را برای چند راه برای انجام این کار بررسی کنید.کاتالوگ چاپی فقط در مورد فروش نیست، بلکه در مورد ایجاد تجربه ای برای اعضای Prime بود که آنها را تشویق به خرید هدایای تعطیلات خود در آینده می کند.

بنابراین، چه چیزی می توانید از این تاکتیک چاپ عالی بیاموزید؟

هر تامین کننده ای می تواند همین تاکتیک را در بازاریابی خود اعمال کند. بیشتر وقت و تلاش خود را بر روی پلتفرمی متمرکز کنید که در هزینه شما صرفه جویی می کند، توزیع را افزایش می دهد و ROI شما را افزایش می دهد – کاتالوگ ها و آگهی های دیجیتال.

سپس، هنگامی که استراتژی کاتالوگ دیجیتال خود را تعیین کردید، به دنبال راه های خلاقانه برای پیاده سازی کاتالوگ های چاپی در کمپین های خاص یا تلاش های بازاریابی باشید. شاید برای تعطیلات باشد، یا شاید یک کاتالوگ فراگیر خاص برای یک صنعت خاص باشد. آنچه مهم است این است که شما انتخابی و جذاب باشید.

به جای اینکه کاتالوگ چاپی خود را به ابزار اصلی فروش تبدیل کنید، بگذارید مکمل کاتالوگ های دیجیتالی قابل ردیابی و مقرون به صرفه تر شما باشد. در طولانی مدت، این کار هزینه کمتری برای شما خواهد داشت و تلاش های چاپی شما را معنادارتر می کند.

آیا می خواهید درباره نحوه استفاده از کاتالوگ برای به اشتراک گذاشتن کاتالوگ دیجیتال خود با توزیع کنندگان در سراسر جهان بیشتر بدانید؟ زمانی را با تیم ما تعیین کنید تا در مورد اینکه چگونه می توانیم کمک کنیم صحبت کنیم.
برای مثال
استراتژی های برک آوت کاتالوگ

“پس، چه چیزی جدید است؟” احتمالاً این را زیاد می شنوید. احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که ده‌ها مشتری در گره تجزیه و تحلیل گیر کرده‌اند که تحت تأثیر همه گزینه‌های موجود شما قرار گرفته‌اند؟ و چند بار فقط به آن جرقه الهام برای شروع یک پروژه جدید نیاز داشته اید؟ همه ما در یک زمان با مشتریان خود با این لحظات روبرو بوده ایم. این می تواند خسته کننده باشد که هر بار که یکی از این سؤالات مطرح می شود، چیزی الهام بخش و تفکر برانگیز ارائه دهید. درست مانند اینکه به یاد آوردن چه کسی آن چیز جالب را داشته یا چه چیزی در حال حاضر در بازار رواج دارد دشوار است. و بیایید حتی راه را در مورد آنچه در انبار است در مقابل موجود نیست شروع نکنیم.

اگر راهی برای ارائه سریع محتوای الهام بخش و خاص و ارائه آن در رسانه ای وجود داشت که کاربران نهایی و مشتریان آن را مفید و آشنا بدانند.

آیا خبر خوبی برای شما داریم…

روزگار کاتالوگ های ضخیم و چاپ شده گذشته است. مدت‌هاست که آنها با هزینه‌های حمل و نقل، هزینه‌های ذخیره‌سازی و تغییر موجودی و قیمت غیرعملی بوده‌اند. بسیاری از تامین کنندگان یک استراتژی سبک “Look Book” را اتخاذ کرده اند که در آن کاتالوگ های کوچک را به جای یک کاتالوگ سینک آشپزخانه سنگین ارائه می دهند.

این جزوه‌های کوچکتر به‌راحتی به‌روزرسانی می‌شوند و عموماً در یک موضوع، ایده، موضوع یا گرایش قرار می‌گیرند. گاهی اوقات چندین کتاب ممکن است حاوی موارد مشابه باشند، اما آنها به روش های جدیدی ارائه می شوند. این باعث می شود کاتالوگ ها به راحتی قابل استفاده، به روز رسانی آسان و به اشتراک گذاری آسان باشد. به خصوص زمانی که آنها کاتالوگ دیجیتال هستند.

به لطف سرعت و مقرون به صرفه بودن کاتالوگ های دیجیتال، دلیلی وجود ندارد که خود را به یک درب زنجیر کنید. تامین کنندگان این استراتژی فراگیر را از پارک حذف کرده اند، و تامین کنندگان بزرگ نیز به آن ملحق می شوند. شرکت هایی مانند SanMar سال هاست که کاتالوگ های بزرگتر خود را با راهنماهای موضوعی خاص مانند Team & Fanware یا کاتالوگ های برند خاص برای محصولات مختلف تکمیل می کنند.

شرکت هایی مانند GoldBond و PCNA در حال دور شدن از حجم های ضخیم هستند. اکنون، آنها در حال ایجاد کاتالوگ های کوچک تری هستند که یافتن و اشتراک گذاری محتوای آنها را آسان تر می کند.

کاتالوگ‌های کچک‌تر و عمودی مخصوص بازار به شما این امکان را می‌دهند که بازاریابی خود را تازه نگه دارید و تلاش‌های فروش خود را بر روی دسته‌هایی متمرکز کنید که مشتریان شما بیشتر به آن‌ها اهمیت می‌دهند.

با چند کلیک، می‌توانید به راحتی مضامینی مانند پرفروش‌ترین و سازگار با محیط زیست را به اشتراک بگذارید . این باعث می شود که الهام بخشیدن به مشتریان شما آسان شود. برای ارتقای واقعی بازی دیجیتال خود، سعی کنید این کاتالوگ ها را در ایمیل و کمپین های بازاریابی مبتنی بر وب خود ادغام کنید. آنها مطمئناً هیجان ایجاد می کنند و شاید حتی به تعدادی از مشتریانی که به راحتی غرق می شوند دسترسی پیدا کنند.

منبع: چاپ دیجیتال آرمانی