استیک نوت و انواع کاغذ یادداشت رنگی

آفتاب‌‌نیوز : استیک نوت یکی از کاغذ‌های رنگی می‌باشد که امروزه طرفداران و مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است و دارای انواع و مدل‌های مختلفی می‌باشد. این کاغذ‌های رنگی دارای یک نوع چسب می‌باشند که معمولاً یادداشت‌های مهم را روی آن نوشته می‌شود و به زبان ساده یادآور ما خواهند بود. وجود ویژگی چسبیدن در این کاغذ‌ها باعث شده است تا بتوانیم آن را در هر جایی بچسبانیم و به راحتی وصل می‌شود همچنین می‌خواهیم در این مقاله درباره چاپ استیک فانتزی و انواع استیک نوت صحبت کنیم تا اطلاعات بیشتری درباره خرید آن کسب کنید.

استیک نوت چیست و چه کاربردی دارد؟

درباره کاربرد استیک نوت بهتر است بدانید که این کاغذ‌های رنگی دارای کاربرد‌های بسیار زیادی میباشد که باعث شده استفاده زیادی از آن شود. اولین کاربرد این کاغذ‌های رنگی این است که شما می‌توانید به راحتی نکات ضروری خود را به این کاغذ‌ها اضافه کنید و آن را به صورت یک یادداشت مهم نگهداری کنید. دومین کاربرد استیک نوت‌ها این است که به صورت یک بوک مارک عمل میکند. یکی از انواع و مدل‌های استیک نوت‌ها این است که باریک و بلند می‌باشند و به عنوان یک بوکمارک استفاده خواهد شد به این صورت که اگر کتاب شما کمی شلوغ شده است می‌توانید از آن به صورت بوک مارک هم استفاده کنید و بسیار کاربردی است. کاربرد بعدی استیک نوت‌ها مربوط به نشانه گذاری دفتر و یا کتاب شما می‌باشد که معمولاً در کتاب‌های درسی استفاده بسیار زیادی می‌شود. اما به گفته شرکت همچاپ معمولاً از استیک نوت‌ها در لوازم اداری کارکنان و همچنین از آن‌ها به عنوان یک هدیه به مشتریان هم استفاده می‌شود و در بعضی از شرایط می‌تواند به عنوان بسته‌های تبلیغاتی هم عمل کند که می‌توانید از آن به عنوان تبلیغات خود هم استفاده کنید.

چاپ استیک فانتزی

بهتر است بدانید که استیک نوتی که به صورت سفارشی برای شرکت و مجموعه شما چاپ می‌شود می‌تواند به صورت هدیه کوچک با پتانسیل بزرگ تبلیغاتی بزرگ باشد که لوگوی شما در آن درج شده باشد. شما می‌توانید استیک نوت‌های فانتزی خود را چاپ کنید و به مشتریان هدیه دهید تا مانند یک کار تبلیغاتی برای شما عمل کند و با مشتریان ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید لوگوی مجموعه و برند خود را در آن چاپ کنید و به عنوان یک ابزار بازاریابی عالی برای شما عمل میکند. مرکز چاپ همچاپ آماده چاپ استیک نوت‌ها بر روی کاغذ‌های مختلف با روکش عالی در تیراژ‌های مختلف و با تعداد بالا می‌باشد که شما می‌توانید چاپ استیک نوت را به راحتی و با خیال آسوده به این مجموعه بسپارید. بهتر است بدانید که این مجموعه برای افزایش فروش محصولات خود و کسب رضایت مشتریان از روش با کیفیت برای محافظت از استیک نوت‌ها استفاده می‌کند. شما می‌توانید شعار شرکت خود را به عنوان یک لوگو در استیک نوت‌ها چاپ کنید و آن را به مشتریان خود پخش کنید تا تبلیغات به صورت گسترده انجام شود. برای سفارش استیک نوت‌ها کافی است به سایت موجود در همچاپ بروید و سفارش خود را ثبت کنید.

انواع استیک نوت

اگر قصد به چاپ استیک نوت شرکت و مجموعه خود گرفته‌اید و اگر می‌خواهید تبلیغاتی را با استفاده از این کاغذ‌های رنگی انجام دهید بهتر است بدانید که استیک نوت‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی می‌باشد که بسته به نیاز خود می‌توانید آن‌ها را سفارش و خریداری نمایید. مدل‌های مختلف استیک نوت‌ها تفاوت بزرگی با یکدیگر دارند و عمده تفاوت آن‌ها معمولاً در جنس و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن‌ها می‌باشد. همچنین ابعاد و سایز استیک نوت‌ها یکی دیگر از دلایلی است که باعث شده آن‌ها با یکدیگر تفاوت داشته باشند که در ادامه می‌خواهیم به انواع مدل‌های استیک نوت‌ها به طور مستقیم اشاره کنیم.

استیک نوت بدون جلد

استیک نوت بدون جلد از انواع و مدل‌های استیک نوت می‌باشد که همانطور که از نامش معلوم است بدون جلد است و ساده‌ترین نوع کاغذ یادداشت می‌باشد. درباره این مدل از استیک نوت بهتر است بدانید که آن در سه قالب موجود می‌باشد ورقه‌های موجود در آن در بالا و یا در سمت چپ چسبانده می‌شود.

استیک نوت جلد نرم

یکی دیگر از انواع و مدل‌های استیک نوت که طرفداران و مشتریان بسیار زیادی دارد استیک نوت جلد نرم می‌باشد که دارای سه نوع فرمت است. درباره این استیک نوت بهتر است بدانید که روکش در این کاغذ به پشت دفترچه یادداشت شما چسبانده شده است همچنین جالب است بدانید که نوارچسب را می‌توانید در سمت چپ و یا در بالا قرار دهید.

استیک نوت با جلد گالینگور

یکی دیگر از انواع و مدل‌های استیک نوت که فروش فوق العاده‌ای دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و معمولاً برای تبلیغات استفاده میشود استیک نوت با جلد گالینگور است. درباره این محصول بهتر است بدانید که از دو دفترچه یادداشت ۵۰ برگ‌ای تشکیل شده است که همگی آن‌ها چسب دار می‌باشد همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های این استیک نوت این است که دارای نشانگر‌های صفحه به رنگ‌های مختلف سبز و یا آبی و همچنین در بعضی از موارد نارنجی و صورتی است. به گفته کارشناسان همچاپ این دفترچه یادداشت به طور کلی در دو اندازه مختلف چاپ خواهد شد و می‌توانید آن را بر روی کاغذ خود بچسبانید.

مرکز چاپ استیک نوت در تهران

اگر قصد به چاپ استیک نوت در تهران را گرفته‌اید و اگر می‌خواهید تبلیغات خود را بر روی این کاغذ‌های رنگی انجام دهید پیشنهاد می‌شود حتماً چاپ استیک نوت را به یک مجموعه معتبر با سال‌ها تجربه کاری درخشان بسپارید. با افتخار شما عزیزان می‌توانید چاپ استیک نوت مورد نظر خود را به مرکز چاپ در تهران یعنی همچاپ بسپارید. این مجموعه با سال‌ها تجربه کاری درخشان و موفق در زمینه چاپ استیک نوت آماده همکاری با تمامی شرکت‌ها و برند‌ها برای تبلیغات جدید می‌باشد و شما می‌توانید تبلیغات استیک نوت خود را برای چاپ کردن به این مجموعه معتبر بسپارید.