ضرورت مهیاکردن محیط نمایشگاه کتاب برای استفاده خانواده‌ها

به گزارش ایرنا از ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، هشتمین جلسه شورای برنامه‌ریزی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز یک‌شنبه (بیستم فروردین‌ماه ۱۴۰۲) برگزار شد.

در این جلسه مدیران کمیته‌ها و اعضای شورای برنامه‌ریزی، ضمن ارائه گزارش فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های پیش رو، درباره فعالیت‌ کمیته‌ها، زمان افتتاحیه و ساعت کاری نمایشگاه، ضرورت توجه به خانواده‌ها و مهیا کردن بهترین محیط برای حضور و استفاده آنها از نمایشگاه و انجام به موقع فعالیت‌ها بر اساس جدول زمان‌بندی بحث و تبادل‌نظر کردند.

در این جلسه همچنین درباره آیین افتتاحیه نمایشگاه، آسیب‌شناسی فعالیت‌ کمیته‌ها در سال گذشته برای جلوگیری از تکرار مشکلات در نمایشگاه پیش‌رو، ارائه خدمات بهتر به مردم، اجرای برنامه‌ها و نشست‌های فرهنگی، مسائل مربوط به محموله‌های ناشران خارجی، نحوه طراحی و چیدمان غرفه ناشران خارجی و بین‌الملل و لزوم همکاری و تعامل تشکل ها و نهادهای فعال در حوزه نشر و… بحث و گفت‌وگو شد.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.