چاپ جعبه فست فود چه اهمیتی دارد و چه نکاتی را باید در آن رعایت کرد؟

بسته بندی محصولات یکی از مهمترین بخش های فروش هر محصولی است. به همین خاطر است که روش های زیادی مانند چاپ IML، چاپ هایبرید و غیره برای این کار ایجاد شده است. شما با یک بسته بندی خوب و حرفه ای، علاوه بر آن که می‌توانید رضایت مخاطبان خود را جلب کنید؛ می‌توانید به نوعی برند خود را نیز تبلیغ کنید. این موضوع در کسب و کارهایی مانند فست فود نیز صادق است و چاپ جعبه فست فود در این حوزه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

چاپ جعبه فست فود

یکی از قسمت های بسیار مهم در فروش فست فود چاپ جعبه فست فود می‌باشد. زمانی که شما یک جعبه بسیار شیک را برای غذاهای خود طراحی و چاپ می‌کنید؛ در حقیقت این اطمینان را به مشتری می‌دهید که غذای شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. شما همچنین می‌توانید از آدرس و اطلاعات تماس خود در چاپ جعبه فست فود استفاده کنید تا برای برند خود به این واسطه تبلیغات کنید.

در چاپ جعبه فست فود برای آنکه بتوانید بیشترین میزان رضایت مندی مشتریان را بدست آورید؛ رعایت یک سری نکات الزامی است. عدم رعایت آنها می‌تواند کار شما را بی تاثیر کند. پس بهتر است که آنها را بشناسید و در جعبه فست فود خود از آن استفاده کنید. در این قسمت از مقاله ما به معرفی این نکات می‌پردازیم.

استفاده از جعبه فست فود برای غذاهای بیرون امری بسیار واجب است. زیرا در عین حال که غذا را تا مقصد گرم و سالم نگه می‌دارد؛ این حس را به مشتری منتقل می‌کند که خرید خود را از یک برند معتبر و حرفه ای انجام داده است. در مقابل اگر به جای چاپ جعبه فست فود برای غذاهای بیرون بر از پلاستیک استفاده کنید؛ حس بی ارزشی برند و بی کیفیت بودن غذا را به مشتریان خود منتقل کرده‌اید.

در چاپ جعبه فست فود چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
نوع جعبه: جعبه فست فود شما باید به گونه ای باد که به راحتی غذا درون آن قرار بگیرید و به راحتی از آن خارج شود. همچنین درب جعبه باید به راحتی باز و بسته شود. این بسیار مهم است که مشتریان شما در هنگام استفاده از آن احساس راحتی داشته باشد.
طراحی: طراحی اولین چیزی است که مشتری با آن رو به رو می‌شود؛ پس بهتر است که نهایت سلیقه را در این بخش استفاده کنید. در انتخاب رنگ حتما از روانشناسی رنگها استفاده کنید و سعی کنید از طرحی استفاده کنید که برای مشتریان جذاب باشد.
اطلاعات تماس: در چاپ جعبه فست فود حتما از اطلاعات تماس خود استفاده کنید. شما در حقیقت با جعبه محصولات خود می‌خواهید برند خود را نیز تبلیغ کنید. عدم وجود اطلاعات تماس می‌تواند تبلیغ برند را بی معنی سازد. پس حتما آدرس مغازه، شماره تماس، آدرس وبسایت (در صورت موجود بودن) و آدرس شبکه های اجتماعی خود را در جعبه ها به چاپ برسانید.
سازگار با محیط زیست: امروزه اکثر مردم توجه بسیار زیادی به محیط زیست می‌کنند. این یعنی آنها علاوه بر کیفیت غذا به قابل بازیافت بودن بسته بندی آن نیز توجه خواهند کرد. پس حتما از مواد اولیه ای برای این کار استفاده کنید که در طبیعت به راحتی قابل بازیافت باشد.
اندازه جعبه: اندازه جعبه فست فود نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد. این اندازه باید تنها کمی از اندازه ساندویچ و یا پیتزای شما بزرگتر باشد تا غذا به راحتی درون آن جا بگیرد.

رعایت این نکات ساده و کاربردی می‌تواند به رشد کسب و کار شما و افزایش میزان مشتریان شما کمک بسیار زیادی بکند. اگر شما به دنبال یک جعبه بسیار شیک و کاربردی برای غذاهای خود می‌گردید.

ما می‌توانیم انواع جعبه های فست فود مانند جعبه پیتزایی، جعبه ۶ ضلعی پیتزا، جعبه ساندویچ و غیره را برای شما در کمترین زمان ممکن طراحی و به چاپ برسانیم.

قیمت چاپ جعبه فست فود

با توجه به اینکه از چه کاغذ و مقوایی در جعبه استفاده کنید و جعبه مورد نظر شما چه اندازه ای داشته باشد؛ این قیمت می‌تواند متفاوت باشد. طبیعی است که هرچه اندازه جعبه بزرگتر باشد و مقوایی که شما برای این کار استفاده می‌کنید جنس بهتری داشته باشد؛ شما باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. پیشنهاد می‌شود برای کاهش هزینه ها به هیچ وجه از کاغذهای بی کیفیت استفاده نکنید. این کاغذ ها علاوه بر آن که مقاومت بسیار پایینی دارند؛ می‌توانند روی کیفیت غذا نیز تاثیر گذار باشند.

در مورد قیمت چاپ جعبه فست فود این نکته را نیز باید بدانید که در تعداد بالاتر قیمت تکی جعبه برای شما کمتر می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتما جعبه های خود را در تعداد بالا تهیه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت این محصول شما می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

استفاده از جعبه برای غذاهای بیرون بر بسیار واجب است. اما باید بدانید که شما در صورتی می‌توانید بهترین نتیجه را از این کار بگیرید که نکات گفته شده را در چاپ جعبه فست فود رعایت کنید. بهتر است قبل از هرکاری با یک تیم حرفه ای درباره رنگ، طراحی و جنس جعبه های خود مشورت کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.